Párová terapie je určena všem párům, kteří na svém vztahu chtějí pracovat

Je běžné, že ve vztahu časem počáteční pocit zamilovanosti vystřídá střízlivější, ale možná hlubší pocit lásky k druhému. Během společného života začnou přicházet starosti, neshody, všednost… Občas nás trápí vzájemná komunikace, nebo se můžeme cítit ve vztahu nenaplnění. Konflikty mohou způsobovat neshody ohledně výchovy dětí, soužití s širší rodinou a důležitá je také spokojenost se sexuálním životem. Párová terapie dokáže pomoci, jedinou podmínkou je, že oba partneři jsou ochotni na svém vztahu pracovat a sdílet své pocity.

Co když partner není připraven, nebo zkrátka na vztahu zatím pracovat nechce?

Dává smysl, že problém dvou lidí by měli řešit dva. Někdy ale může ten druhý mít pocit, že párová terapie není to správné řešení, nebo třeba ani tolik problémy nepociťuje. Neexistuje jednoduchá rada, jak druhého k terapii přimět a případný nátlak může také snadno vyvolat další konflikty.

Nicméně jestliže má jeden z partnerů vůli dané problémy překonat a vztah zachránit, nic není ztraceno. Nápomocné může být začít terapií individuální a domluvit si sezení s odborníkem, který se zabývá i sezením párovým. Nakonec, jak se říká, vždycky je dobré začít u sebe. Třeba pak právě vaše zážitky a zkušenosti s terapií pomohou partnera přesvědčit, že párová terapie má pro váš vztah smysl.

S Hedepy máte záruku kvality


  • Spolupracujeme jen s terapeuty s profesním výcvikem splňující kritéria profesních organizací Více informací

  • Pokud nebudete spokojeni, vrátíme vám peníze

  • Cena za párovou terapii je 950 Kč. Sezení trvá 80 minut. Podívejte se jak Hedepy funguje

  • Nemusíte nic instalovat, připojíte se online z jakéhokoliv prohlížeče, ale i telefonním hovorem. Více o videohovoru

Kdekoliv, kdykoliv

Výzkumy ukazují, že online psychoterapie je stejně efektivní jako sezení tváří v tvář

Podle realizovaných studií je online psychoterapie srovnatelně účinná jako psychoterapie “tváří v tvář”1 a je klienty považována za praktický způsob poskytování psychoterapeutických služeb.2
(Barak, Hen, Boniel-Nissim, & Shapira, 2008)
(Andrews et al., 2018)
Hovor je zabezpečený stejnou technologií, kterou využívá Google. Nikdo kromě vás a klienta jej neuslyší.