Odhaduje se, že v ČR je 3 000 000 lidí, kteří trpí psychickými problémy

Pouze 1/3 z nich vyhledá pomoc,
2 000 000 jsou na to sami.1 A to bychom rádi změnili.

Věříme, že psychoterapie je cesta k tomu cítit se lépe

Možná máte pocit, že nevíte, jaký je rozdíl mezi psychologem, terapeutem, nebo psychiatrem. Možná, že se uvnitř sebe trápíte a nevíte, s kým to máte probrat. A možná si taky myslíte, že terapie není pro vás a je to úplně krajní možnost. V Hedepy věříme, že v 21. století může být psychoterapie cesta, jak se cítit lépe. Nemusíte na to být sami, ať jste kdekoliv.

Pomocí technologií usnadňujeme cestu ke kvalitní psychoterapii

Umožňujeme, aby psychoterapie byla:

Hedepy team 2021
Náš tým

Propojujeme odborníky z oblasti terapie s odborníky na technologie,

abychom vytvořili psychoterapii pro 21. století.

Mgr. Lukáš Krčil

CEO

Poslední roky se pohybuji ve světě businessu a marketingu. Často kolem sebe vidím lidi, kteří jsou smutní, trápí se, ale vůbec něvědí na koho se obrátit. Proto jsme se rozhodli postavit Hedepy, platformu, která vám může odkudkoliv usnadnit cestu k psychoterapii. Chcete se k nám přidat, nebo máte podobný cíl? Ozvěte se mi.

lukas.krcil@hedepy.cz
+420 607 190 757

Mgr. Hana Hetlinger

Community manager

Starám se o to, aby se terapeutům na Hedepy líbilo, měli podporu a cítili se příjemně. Patnáct let jsem se pohybovala v HR, nyní studuji jednooborovou psychologii a v budoucnu se chci vydat psychoterapeutickou cestou. Obraťte se na mě, když budete potřebovat třeba nasměrovat na vhodného terapeuta a pokud jste terapeut, napište, když budete mít zájem se k nám přidat.

hana@hedepy.cz
+420 606 618 752

Bc. Martin Zdražil

Marketing director

V Hedepy se věnuji hlavně komunikaci. Zkrátka tomu, aby se lidé dozvěděli, že pro ně máme užitečnou službu, která jim může pomoci zbavit se trápení. Začal jsem s marketingem před 10 roky, přepálil start mé kariéry a vyhořel. Hedepy mne baví proto, že může pomáhat lidem v situacích, jako byla ta má.
roman zámecnik

Roman Zámečník

Product manager

Starám se o to, aby se Hedepy všem dobře používalo. Vím, že je pořád co zlepšovat a těším se na všechny vylepšení, které chystáme. Ale už dnes mi dělá radost, když vidím lidi, kteří teď na pomoc nemusí čekat týdny, nebo se díky Hedepy rozhodnou psychoterapii vyzkoušet. Budu moc rád, když mi napíšete jakýkoliv feedback nebo třeba nápad, jak Hedepy vylepšit.

roman.zamecnik@hedepy.cz
+420 723 848 493

Hedepy tvoříme s podporou odborníků z oblasti psychologie a psychoterapie,

kteří nám pomáhají vycházet z vědecky ověřených dat

Hedepy s. r. o.

V Tišině 474/3, Dejvice,
160 00 Praha 6

podpora@hedepy.cz
+420 771 123 001


IČ: 09206281
DIČ: CZ09206281

Naše společnost je zaregistrována u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 332559/MSPH.